LOGIN
Regisztráció
Avatar
Nincs még fiókja?

Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.

Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználónevet

Felhasználó
Jelszó
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:
Frissen diagnosztizálva

Téma: Autizmus mindennapok

Autizmus mindennapok 4 éve 5 hónapja #47628

  • klegansandorne
  • klegansandorne profilkép
  • Nem elérhető
Végre volt egy olyan téma,amihez látszólag hozzá tudtam fűzni valamit,de okosabb lett volna csendben maradnom.:) Az előadók nem általánosítottak, úgy néz ki,számomra kihívást jelent a hallottakat nagyjából pontosan visszaidézni,megfogalmazni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 5 hónapja #47629

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 5 hónapja #47633

  • klegansandorne
  • klegansandorne profilkép
  • Nem elérhető
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 5 hónapja #47634

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47636

  • donpepe9
  • donpepe9 profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok. Egyre több fotót, videót kapunk az óvodai foglalkozàsokról és azt veszem észre hogy B. szeret gyerekekkel együtt lenni, játszani csoportos foglalkozások An részt venni. Mindent megcsinált amit kérnek tőle és van egy állandó barátja is az oviban. Ez természetes vagy nem gyakran előforduló autiknál? Van 2 fiú akiket egyàltalán nem érdekelnek ezek a dolgok általában külön ülnek nem igazán bevonható az egyik képes egész nap bármilyen kérek tárgyal kormányozni, de ennyi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47637

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Mivel szociális sérülés van az autiknál, ezért nyilván jellemzőbb az, hogy ez a rész nem annyira működik. De tök változó, hogy kinek mi az ami rosszabbul vagy jobban megy. Pl. Edina fia színdarabokban szerepelt általánosban (kimondottan jól), amit egy autitól én mondjuk nem várnék el.
Nem érdemes szerintem azzal foglalkozni, hogy mi a címke, ill. csak akkor, ha ez valamilyen előnnyel (támogatások) vagy hátránnyal (nincs suli) jár együtt. Azt kell fejleszteni, ami nem megy, annak meg örülni, ami megy. Ha meg gond lesz a dg. miatt a sulival, akkor max. leveteted és tesznek rá valami mást, hogy azért kapjon valami fejlesztést.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47638

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Karácsonyra készültök már? Én már kapom a rendeléseket az ajándékokra, a fára, stb. :) De nem intéztem még semmit... Idén is majd az utolsó pillanatban. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47639

  • donpepe9
  • donpepe9 profilkép
  • Nem elérhető
Szanya Ne is mond, most volt szülinap azt inkább hagyjuk mennyibe fájt, jön a Mikulás a Jézuska és már mindegyikre megvan a terv duplán. Születésnap másnapján mentünk városba, kisfiam idézem“óvónéni azt mondta vegyétek nekem lánctalpas, sàrga kék fülkés, sárga villogós markolós darut" 4 éves és hazudik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47640

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Azért én számon kérném az óvónőt, hogy miért mond ilyet. :silly: :laugh:
Megvan a magához való esze. :) Enyém is rendszeresen kamuzik és időnként még át is tud vágni. :unsure: (Na de nem épp 4 évesen kezdte. Akkor beszélni kezdett!)
Nekem az a bajom ezzel az ajándék témával, hogy már nehezen tudok újat kitalálni (ami meglepcsi). A műszaki-szerelős vonalon lehetne továbbmenni esetleg, vagy kutatóson (pl. mikroszkóp). De hogy ezen belül mit, milyet... Passz. Nem nagyon értek az ilyesmihez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47641

  • Babesz
  • Babesz profilkép
  • Nem elérhető
Donpepe
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47642

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47643

  • donpepe9
  • donpepe9 profilkép
  • Nem elérhető
Babesz. Érdekes B. El távolodik azoktól akik molesztálják, persze összezördülések vannak de nem komoly. Pár napja úgy jött haza hogy nem tudott az egyik lábára álni, óvónők persze nem tudtak semmit. Reggel kórház de szerencsére csak kisebb húzódàsa lett. Elmondása szerint elbántotta a tornaszőnyeg.
Szanya épp ma kérdeztem meg tőle hogy nem e ajándékoznánk az óvodának pár munkagépet a kB. 200 ból de egyértelmű nemet mondott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47649

  • misty
  • misty profilkép
  • Nem elérhető
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
8 éves auti fiú, 6 éves auti lány
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47650

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Misty, Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Nálunk a mai nap folyamán csodák zajlottak. Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47651

  • Babesz
  • Babesz profilkép
  • Nem elérhető
Szanya
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47652

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Babesz, Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47675

  • Geszter
  • Geszter profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok!
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47676

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Geszter, Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47677

  • Geszter
  • Geszter profilkép
  • Nem elérhető
Hát igen. Van, amikor jó sokáig kell várni. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Autizmus mindennapok 4 éve 4 hónapja #47678

  • donpepe9
  • donpepe9 profilkép
  • Nem elérhető
Geszter.
Ez nagyon jó,én meglátásom szerint a vízben való tevékenykedés a legjobb fejlesztés is egyben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.285 másodperc