LOGIN
Regisztráció
Nincs még fiókja?

Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.

Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználónevet

Felhasználó
Jelszó
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:
Frissen diagnosztizálva
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Téma: Egyedul!

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45517

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • Én Más vagyok, jobb, ha rám hagyod... :)
Szerintem itt a többség szinte egyedül nyomja. Nekem a férjem 100%-os segítség, anyukám meg néha vigyáz a gyerekre nálunk, ha nagyon nincs más lehetőség, de ennyi. Kb évente egyszer-kétszer jutok el mondjuk egy barátnős programra. Ha a férjemmel megyünk valahova (igen ritkán), akkor anyukám átjön. Ennyi. És persze nálunk is millió rokon van, de bár ne lenne. :unsure: Csak nehezítik az életemet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45518

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
Munkára meg esélyem nincs. Esélyes, hogy jövőre a gyerek félig magántanulóiban lesz (ötödiktől), nem tudok munkát vállalni.

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45520

• bb
  • bb profilkép
  • Nem elérhető
Mi parommal 4 ev alatt egyszer mentunk el valahova ketten...Remelem jobb lesz valamivel a helyzet ,ha mehet majd oviba !!!

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45521

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
Ha nem olyan sokszor beteg, mint az enyém, akkor biztos. Meg az enyém nem aludt du., nem tudtuk emiatt otthagyni csak ebédig, az meg nem sok...

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45522

• bb
  • bb profilkép
  • Nem elérhető
Nem surrun beteg,de ez valtozhat a kozossegben.Az enyem meg alszik delutan ,de nehezen alszik el,ugyhogy majd kiderul! :)

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45523

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
Azért bízzunk benne, hogy tud majd menni teljes napra. Az nagy könnyebbség!

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45524

• bb
  • bb profilkép
  • Nem elérhető
Igen,de sajnos meg messze van ,hogy kezdje az ovit!Meg jovore sem mehet,meg tobb fejlesztes lesz!A legnagyobb problemank a kommunikacioval van es az abbol adodo viselkedeszavarokkal!nagyon remelem ,hogy vegre beindul nala a beszed!!!Egesz nap halandzszik neha neha vannak szavak is de ritka!Ugyhogy nagyon varom mar tenyleg az ovit,de rettegek is tole,,,

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45525

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
Ha van még egy éve, akkor nem kell rettegni. Majd kérj asszisztenst. Addig meg csak beindul a beszéd, vagy ha nem, akkor a PECS, mi PECS-el kezdtük az ovit és jól működött, megértették. (De az asszisztens az kellett.)
Visszatérve az előző témára, majd érdemes utánanézni, hogy van-e Fecske szolgáltatás a környéken, mert most volt (vagy van) pályázat az ilyen szolgáltatóknak, hátha bővítették a kapacitást. (Otthoni segítséget nyújtanak.)

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45526

• Luna
  • Luna profilkép
  • Nem elérhető
Azt hiszem nem tulzok, ha azt mondom, en teljesen egyedul tolom a szekeret. Mondjuk van egy 16 eves nt leany is a haztartasban, aki mostmar es szukseg eseten megörzi az öccset idehaza, ha en mondjuk elmegyek orvoshoz vagy szulöklubba, esetelg szulöi ertekzletre. Viszont apuka meg estenkenti mutatoban sincsen, hetvegen sincsen, sosincsen, a csaladja sincsen... nekem ugyan van nemi csaladom, de a gyakorlatban ök nem igazan vannak benne a buliban. Szoval en mindig mindent egymagam...

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45528

• zorka
  • zorka profilkép
  • Nem elérhető
Szia
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Lányom 10 éves, fiam 8 éves

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45529

• zorka
  • zorka profilkép
  • Nem elérhető
Es ha jar majd oviba a gyerkoc, akkor azert tenyleg jobb lesz, picit nagyobb szabadsagod lesz, foleg, ha nem dolgozol majd akkor meg. En arrol almodozom, hogy egyszer, csak egy icipici rovid napra egyedul legyek a hazban...az nagyon hianyzik, hogy nem tudok soha magam lenni. Miert csak egy ev mulva megy oviba a kisfiad?
Lányom 10 éves, fiam 8 éves

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45530

• bb
  • bb profilkép
  • Nem elérhető
Koszonom a valaszokat,segitseget! :) Hat a mi megyenkben ,varosunkban eleg siralmas a helyzet autizmus teren!Az ovodai vezetovel beszeltem es nem tudna megoldani ,hogy kisfiam mellett legyen egy plusz fo,asszisztens!Ha oviba jarna hetente egyszer bejonne hozza egy orara a fejlesztonk ,de igy hogy nem megy oviba heti negy alkalommal vihetem fejlesztesre ,raaldasul az egesz megyeben nincs autizmusra specializalodott fejleszto....Oviba ezert sem mehet,mert az ovi nem tudja megoldani melle a plusz egy embert es a megyei pedagogiai szakszolgalat heti negy fejlesztest irt elo a helyi pedagogiai szakszolgalatnal .Egyszerre ket intezmeny nem foglalkoztathatja ,ugyhogy vagy ovi vagy fejlesztes,de innentol kezdve azt is ok dontik el ,hogy mehet e oviba majd jovore,meg kesobbiekben suliba!
Kerhetnek segitseget az anyagi juttatasokban is?Ugye vissza igenyeltem a GYESt ,amit a parom is igenybe vehetne munka mellett!Most ha o munka mellett venne igenybe neki is annyi jar ,mint nekem az a huszonvalamennyi ?Mert most olyan informaciokat kapunk,hogy neki a fizetese 60 vagy 70 szazaleka lenne.Ez valoban igaz ?

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45531

• Luna
  • Luna profilkép
  • Nem elérhető
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45532

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
Luna, Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45533

• Luna
  • Luna profilkép
  • Nem elérhető

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45534

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45538

• Babesz
  • Babesz profilkép
  • Nem elérhető

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45540

• Luna
  • Luna profilkép
  • Nem elérhető

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45542

• Babesz
  • Babesz profilkép
  • Nem elérhető
SzanyaVendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Egyedul! 2 éve 3 hónapja #45543

• Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldalmegjelenítési idő: 0.075 másodperc