Autizmus mindennapok
- HáromMackó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Annak lenne értelme, hogy több is megjelölhető, vagy sorbarakható. Viszont ez olyat nem tud. Ha lesz rá érdeklődés, keresünk okosabb modult.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- sünöcske
-
- Gizmo 12 éves nem beszélő autista
- Hozzászólások: 2395
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- sünöcske
-
- Gizmo 12 éves nem beszélő autista
- Hozzászólások: 2395
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Most nézem, brutál szétesik az oldal Firefox-szal.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Miri
-
- Hozzászólások: 802
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Viszont így már értem, miért nem nézi a videogalériát senki. Mert Firefoxon nem látszik...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Én végignéztem még egy héttel ezelött kb.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- sünöcske
-
- Gizmo 12 éves nem beszélő autista
- Hozzászólások: 2395
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Én azért szavaztam kétszer, mert képtelen vagyok eldönteni, hogy a szoc vagy a kom a nagyobb problémánk. És mivel ezek okozzák az esetleges viselkedés problémákat arra nem dobtam szavazatot, pedig az is van. Csak hát az első kettőből ered!
Azóta Chrome-ozok, amióta itt ajánlottátok, már nincs is kint az asztalomon és a tálcámon a firefox ikon.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Szerintem, ha elkezdik robotok nyomkodni a szavazatokat, akkor a válaszokból rájövünk és tudod módosítani. Egy nem hozzáértő simán eltorzítja az eredményeket, de bízom benne, hogy az látható lenne...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- sünöcske
-
- Gizmo 12 éves nem beszélő autista
- Hozzászólások: 2395
Szerintem nagy valószínúséggel az autizmusból adódóan a 3 sérült rész lesz a lista élén!
Mi gond lehet a kajával addig amíg nem beszél? (fontossági szempontból)
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Nem tudok utólag belenyúlni, úgyhogy ha a robot elnyomkodja, akkor az már úgy marad, ezért a dilemma!
Új videó már nem lesz sajnos, most ennyi futotta a pályázatból! Ez nagyon költséges dolog, pályázaton kívül nem fogunk tudni csinálni. (De ha lesz még pályázat, akkor lehet.)
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- sünöcske
-
- Gizmo 12 éves nem beszélő autista
- Hozzászólások: 2395
De ha a jövőre gondolok sültkrumplin megél, de kommunikáció nélkül, hogy boldogul?
És igen minden életszakaszban mást tartunk próblémának. 4-5 évesen még nem furcsa, ha a száguldó bicajon kinyújtja a nyelvét, de így 7,5 évesen már megcsodálják a gyereket!
Tegnap egy Tininindzsa csapat mellett haladtunk el kinyújtott nyelvvel!
-Nézd kinyújtja a nyelvét a kiskölyök! (utána jöttem én)
- Persze, szellőzteti!
-????????????
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!