A gyerek most ballagott, szoval mar nem jar oda vegulis

En meg nagyjabol ugynott dolgozom, de volt nemi ezmegaz es kis pitty-putty, szoval most nem kozepiskolas fiakkal dolgozom, hanem kis alsosokkal

A rahedli fejleszto eszkozokrol en nem tudok semmit sem

Kicsit el voltam havazva, csutortok ota is probalom kiheverni az elmultakat... egyreszt veeeegre a jol elhuzodott allamvizsga vegere pontott tettem. Masreszt begyujtottem jomagam is nehany diagnozist

szoval kisse tulzsufoltam ezt az elso fel evet, es gyelore nem latszik, hogy a tovabbiak konyebben mennek majd. Ma pl egesznapos informatikai tovabbkepzesen voltam, kotelezo volt... holnap egy autis rovidke is befigyel delelott, de lassan ideje lenne kicsit lelassitani.