- Hozzászólások: 493
Autizmus mindennapok
- Manka197
-
- Lányom 9 éves Asperg, fiam 7 éves auti
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- ahajnal
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Manka197
-
- Lányom 9 éves Asperg, fiam 7 éves auti
- Hozzászólások: 493
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- ahajnal
Közben csináltam ma reggel pár friss videót, azt is beküldöm még nekik, lehet elemezni egy fél órán keresztül pörgő gyereket...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- marcoverde
-
- Hozzászólások: 939
Nem tudom, én még soha nem tudtam úgy felhívni a Cseperedőket, hogy ne vették volna fel, vagy ne hívtak volna vissza még aznap.. Nem tudom mennyire szerencsés a személyes letámadás, de ma egyébként bent lesz mindenki , mert team megbeszélés lesz (5től valameddig), ma van a fiamnak fejlesztés, ami 16.45 ig tart, egy 15 perc szünet biztos lesz a két dolog között, úgyhogy ha bevállalod, akkor menj akkor:)
Nem tudom mi ez a diagnózisos procedúra velük.. a fejlesztésükkel, együttműködésükkel mi maximálisan meg vagyunk elégedve.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Én ezt sosem tudtam így végigvinni, az én Z-m 4 éves korától olvas, képtelenség átvágni!
Viszont nagyon könnyen rábeszélhető valami tényleg csokira.
Tomger: írok az AOSZ-ról!
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Manka197
-
- Lányom 9 éves Asperg, fiam 7 éves auti
- Hozzászólások: 493
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Z-t egyenlőre nem érdekli az olvasás. Néha megkérdezi, hogy mi az a betű, meg mi van odaírva, egyszer-kétszer kirak egy csomó betűt a mágnestáblára és megkérdezi mi van odaírva, de ennyi. Így izé, még tdunk csalafintáskodni egy kicsit ... :whistle:
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- wertzuz

Remélem tetszeni fog neki! Holnap lesz a családlátogatásunk.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- marcoverde
-
- Hozzászólások: 939
Ottalvós pl?
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- marcoverde
-
- Hozzászólások: 939
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Manka197
-
- Lányom 9 éves Asperg, fiam 7 éves auti
- Hozzászólások: 493
Marco: írok privátot, ha szeretnéd (Andesz címe megvan). Minden nap bejárós, a Déli pu-ról van indulás-érkezés. Jönnétek?
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Manka197
-
- Lányom 9 éves Asperg, fiam 7 éves auti
- Hozzászólások: 493
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- wertzuz
Jó, hogy Ők ketten tudnak menni. Annyira jó lenne, ha tetszene nekik!
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!