LOGIN
Regisztráció
Avatar
Nincs még fiókja?

Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.

Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználónevet

Felhasználó
Jelszó
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:
Beszélgessünk a mindennapokról, sikerekről, problémákról, hírekről, programokról.

Téma: Játékajánló

Játékajánló 8 éve 4 hónapja #39669

  • tomger
  • tomger profilkép
  • Nem elérhető
  • Fiaim 19 és 12 évesek (a kicsi érintett)
Az amíg utazunk társas nehéz . De nagyon jó auti társas, már az alaptábla is nagyon klassz.

Bp térképe az alptábla és rajta a metro és a főbb villamos metró troli és buszvonalak . A legegyszerűbb játékot próbálgatjuk, amikor kihúzod a célpontot(helyszínkártyát) és ki kell tenni a járműkártyákat is, amivel át tudsz jutni az adott helyszínre. Pl Állatkert-Pálvölgy Cseppkőbarlang. Azért jó mert a helyszínek javát már ismeri, ezért izgalmas a játék.
Ennyi és ezt felváltva rakosgatjuk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 8 éve 4 hónapja #39670

  • tomger
  • tomger profilkép
  • Nem elérhető
  • Fiaim 19 és 12 évesek (a kicsi érintett)
Ajándékok, sajnos most kezdjük még csak. Eddig egy percem sem volt..

Nálunk is közli G hogy ez meg az lesz, de gyakoroljuk, azt hogy szeretném
:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 8 éve 4 hónapja #39671

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Tomger, én nem tudom, hogy mikor mire kellene javítanom. Lehet gondolom is.
Megőrülök a nyelvtani toporgásunktól, nagyon kellene a szakértői segítség. Meg igazság szerint fel kéne erre fogadni valakit, hogy az általam összerakott nyelvtani fejlesztést naponta 1 órában lenyomja. Csak iskola mellett kivitelezhetetlen. Majd nyáron. Talán...

Közben találtam 2 jó cuccot:


Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 8 éve 4 hónapja #39672

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Anyósom ettől a pókostól kibukna! :whistle:

Nem kevés lehetnek az áruk ezeknek a játékoknak.
Tomger köszi az ötletet ez az utazós tetszik mindjárt utána is nézek, ha mást nem a táblája érdekes lesz biztos. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 8 éve 1 hónapja #40158

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 8 éve 1 hónapja #40159

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Zenélős nincs? :(
El kellene menni ebbe a vásárba, de szuper lenne. Csak épp nem engednek be gyereket. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 8 éve 1 hónapja #40160

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 8 éve 3 hete #40457

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Most vettem ehhez hasonló játékot az Auchanban, csak mi leragasztjuk a képet és olvasni kell!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 9 hónapja #41087

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 8 hónapja #41439

  • Lucy
  • Lucy profilkép
  • Nem elérhető
Süni,
én eddig nem ismertem, de jónak tűnik!

Nálunk most nagyon bejött a régen meglévő Safari Tours kártyajáték, ill. megvettük a szafaris Állatrejtő (Hide and Seek) játékot, utóbbihoz még nincs meg a kellő türelem.

Nagyon jó árban vannak az egyik oldalon társasok, onnan rendeltünk még egy ilyet:

www.mall.hu/csaladi-jatek/piatnik-hit-the-hat

Másik rendelés:

www.mall.hu/csaladi-jatek/piatnik-ponder-tarsasjatek

Még egy:
www.mall.hu/csaladi-jatek/piatnik-montego-bay-tarsasjatek

Szanya, ha túl konkrét az oldalmegjelölés, nyugodtan töröld!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 8 hónapja #41441

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Ez a Montego bay tiszta Niagara, nem?


Mi ma vettünk egy Auchan importos cuccot, crazy ball, olyan, mint a kis kerek golyópályás unaloműzők, csak nagy és egy nagy piros karral kell billegtetni a pályát, ami 4 elemből áll, szerintem irtó jópofa.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 6 hónapja #41931

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Nem tudtam hová tegyem. Gyurma recept, de nem főzős!
rupanerkonyha.cafeblog.hu/2015/05/06/otp...yan-mint-a-play-doh/
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 6 hónapja #41935

  • Geszter
  • Geszter profilkép
  • Nem elérhető
Az "Amíg utazunk" társasjáték aspergeres fiam BKV-s korszakában eléggé bejött, jó benne, hogy különböző szinteken lehet játszani, így a normál gyerekeimnek is hasznos, akik nem olyan profik a buszokban... A könyvek még jobban bejöttek (Amíg utazunk, Amíg zötyögünk), ezek voltak az első regények (tehát nem lexikonok és egyéb, adatokat tartalmazó könyvek), amiket hajlandó volt elolvasni, mindjárt ötször egymás után.
A társasjátéknál már csak az volt a jobb, amikor együtt készítettünk valami hasonlót. A tavalyi karácsonyi ajándékom egyébként egy fejből rajzolt BKV-térkép volt fél Budapestről... körülbelül két négyzetméter.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 6 hónapja #41936

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Aaazta, 2 nm? De örülnék egy ilyennek. :) (Én momentán repülőket kapok nagyobb számban, az is jó. :) )
Az enyém is szereti a térképeket, nem BKV útvonalast, csak a simát egyelőre, de gyanítom, hogy annak is eljön az ideje! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 5 hónapja #42127

  • bobe
  • bobe profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok!

Közeleg a Karácsony, és hát gondban vagyok...Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 5 hónapja #42128

  • Geszter
  • Geszter profilkép
  • Nem elérhető
Szia Bobe!
Van valami speciális érdeklődési területe a fiadnak?
Legózni az én fiam sem szeret(ett), kivéve amikor egy olyan készletet vettünk neki, amihez egyszerű kiraknivalók rajza volt mellélelve. Pontosan lemásolni a dolgokat nagyon szerette, csak magától kitalálni nem. Illetve öt évesen az állatok érdekelték nagyon, vettünk neki egy állatkertes duplót, nagyon sokszor felállította (szintén az illusztráció alapján), és boldogan mondta,hogy ez a legjobb ajándék a világon. Picit korábban a Thomasos korszakában favonattal játszotta el a thomasos történeteket. Mondjuk abból egy komolyabb készlet elég horribilis áron van, de minden rokontól azt kértünk, évekig bővítettük. Azzal évekig játszottak szívesen a fiúk.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 5 hónapja #42129

  • bobe
  • bobe profilkép
  • Nem elérhető
Arra nem is gondoltam h a legozasban az lehet a problema h nincs konkret rajz hozza. Egy oriasi doboz duplonk van,ami elegge a gyerek fantaziajara van bizva h mit csinal belole. De ha lenne hozta egy egyszeru rajz,lehet h tetszene neki. Az az igazsag,h szinte mindennel jatszik,de csak ha mi s jatszunk vele. Ez alol a kivetel a tablet es a telefon,amit viszont nem adok oda neki mindig. Igy ha nekem dolgom van,nem tud szegenykem magaval mit kezdeni. Jo lenne ha valami olyat talalnek,amivel egyedul is eljatszana akar egy fel orat,h idonkent en is tudjak mast csinalni azzal a tudattal,h a gyermekem jol erzi magat jatek kozben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 5 hónapja #42130

  • Geszter
  • Geszter profilkép
  • Nem elérhető
Azt nem tudom,hogy ez-e a probléma, csak esetleg érdemes megfontolni. Minden gyerek más.Ezek szerint nem tudod, mi az, ami igazán érdekli? Autók esetleg? Az igazán sok lehetőséget rejt magában. Ha esetleg kiderülne egy ilyen terület, lehet, hogy könnyebben önállósulna. Sőt, aztán Te tanulhatnál Tőle... :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 5 hónapja #42131

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Ha jól emlékszem, van egy olyanunk, hogy "strukturált munka", vagy kódos munka, vagy valami ilyesmi címmel, talán valahol a vizuális eszközök menüben. Meg még Edinának is volt egy ilyen feladata, amit felraktam, rémlik a fotó. Pont ilyen legós volt. A Legókhoz, ha az eredeti dobozt veszi az ember, akkor van összerakási rajz, Edina ebből csinált strukturált munkát. A lego kiváló erre. Meg mintha a fejlesztő feladatokba is tettem volna duplo-s mintamásolóst. (Annyi cuccunk van, hogy már nem tudom, mi az amit csak láttam másnál, mi van nekünk itthon és mi van az oldalon...) Még régebben volt az ötletem, hogy készítek egy halom duplos játékot az oldalra, csak aztán voltak fontosabb dolgok. Hmhm, felírom megint a feladatlistára.
Na ez volt a "Szanya gondolatai leírva", és akkor rá is térnék a kérdésre. :)

A telefont nagyon nehéz leváltani mással, mert irtó erős ingereket biztosít. Nálunk nagy kedvenc ezenkívül golyópálya, a robotcsótányok, régebben mindenféle vonatos-sínes, meg persze a Duplo. Meg rajzolgat és korábban imádott minden elektronikus kütyüt szétszerelni. A többi, ami nekünk van, az mind társasjáték. Az autik közül sokan nagyon nehezen játszanak egyedül, mivel sérült a fantázia és rugalmatlan a gondolkodás, így a tervezés és kivitelezés is nehéz lehet, ezért kell vizuális támogatás eleinte pl. az építőjátékokhoz, ami nem csak a lego, hanem a sínépítés is pl. A vizuális támogatást egy idő után el lehet vonni, nem kell az örök időkig, mert belejönnek később.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Játékajánló 7 éve 5 hónapja #42132

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Tényleg, Geszter hozzászólásáról jutott eszembe, kisautók garázzsal, zenélő, mozgós járművek. Ezek is nagy kedvencek. Egész nyáron a garázslehajtón játszott a járműveivel, pl repülőteret rendezett be. :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.105 másodperc