Autizmus mindennapok
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Lucy
-
- Hozzászólások: 963
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Kimni,valóban sokat fejlődött, ez igaz. De a türelem... Hát, nagyon örülök, hogy kezdődik az ovi.
De ahogy elnézem, mindenkinek szakadozik a cérnája így nyár végére.
Engem érdekelne a torna!
HáromMaci, úgy tűnik, hogy kis tudós típus lesz belőle.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Lehet, de a kérdés az, hogy csak azt fogja megtanulni ami érdekli, vagy azt is amit kell, de nem érdekli ... :whistle:
Beszéljünk erről 15 év múlva.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Lucy
-
- Hozzászólások: 963
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- agiviki
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Ágiviki: Attól függ, mit tekintesz hosszú gyaloglásnak. A parkolótól 100 méter belefér?
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Itt nem is kirándulnánk, csak játszanának, főznénk, ennénk. Persze el lehet menni túrázni is, van a közelben egy nagyon könnyű kis tanösvény, csak pár kilométer, van benne forrás, híd, minden ami kell.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Nekem nagyon tetszik ez a sütögetés dolog, ha lehet, akkor mi is csatlakoznánk. Ide mi is járunk kirándulni, Szanyáék kipróbálhatnák a bobpályát!
Engem egy valami aggaszt: nincs lezárt rész, nagyon résen kell, lenni, hogy valaki ne csatangoljon el. Mást ez nem zavarna? Nem lehetne rendesen beszélgetni, mert mindig menni kéne a srácok után.
3Maci: ez a kiborulás utáni érdeklődés nálunk így zalik: Na, Anya, most már boldog vagy?
Napirendi kártyák: nekem a férjem szerzett egy kb. 20 éve nem használatos floppy lemez tartó dobozt. Egy kicsit szélesebb, mint a laminált kártyák. Ebbe én eszkábáltam betűrendes elválasztó paneleket kartonból. Asztali névjegykártya tartót szerettem volna, de azt baromi drágának találtam!
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Hát, ha megnyugszik az ember, akkor tényleg boldog.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- marcoverde
-
- Hozzászólások: 939
KÖszi, válaszoltam is!
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Z. megszólal: "Csöpög jön!" :laugh: :laugh: :laugh:
Elcsatangolás: szerintem így is-úgy is folyton a gyerekeket fogjuk figyelni. Ha lenne kerítés, akkor is.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- bundáskenyér
-
Témaindító
- 10 éves középsúlyos auti kislányom van
- Hozzászólások: 643
infopoly.info/szulok/2013/08/23/amit-min...e&action_object_map=
van némi pontatlanság az idézetben, de tény a kormányzat célja EGYMI központokba terelni az összes SNI gyermeket, ahova iskola buszokkal vinnék őket. Meglátjuk.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Én is azt mondom, hogy meglátjuk...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- bundáskenyér
-
Témaindító
- 10 éves középsúlyos auti kislányom van
- Hozzászólások: 643
Igen a ti kerületetek toronymagasan a legjobb az SNI ellátásban akár integrálva, akár EGYMI-ben. Mondjuk, oka ennek a rég bejáratott helyzet, az országos intézmények nagy száma.
Több kerületben sem integráló, sem EGYMI ellátás sincs, a vidékről ne is beszéljünk.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Azért bízom benne, hogy most már fokozatosan javulni fog a helyzet. Végre van gyp. alapképzés autira, ez már egy hatalmas előrelépés!
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Hát ez elég rosszul hangzik,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- daisy
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!