Autizmus mindennapok
- ahajnal
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- maxfaktor
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Manka197
-
- Lányom 9 éves Asperg, fiam 7 éves auti
- Hozzászólások: 493
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Domesz
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- danimanó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- marcoverde
-
- Hozzászólások: 939
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Hová kell elküldeni az igazolást az emelt családi pótlékhoz és kell valami kérelmet is kitölteni? Most is van ilyenünk, csak megkaptuk az új diagnózist.
A másik kérdésem, hogy megítélték a gyest Z után, 2013.07.30-án. Újra kell kérelmet és minden nyavalyát kitölteni beküldeni a családtámogatási irodára, vagy elég csak az új diagnózist, igazolást elküldeni?
Próbáltam telefonon, e-mailben is elérni őket, de lehetetlennek tűnik ...
Az ügyfélkapu meg nem működik ...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- marcoverde
-
- Hozzászólások: 939
A területileg illetékes MÁK Családtámogatási- és szociális ellátási irodájának kell küldeni; ha már korábban igényeltetek GYESt, emelt családit,stb, akkor elég csak az igazolást - az eredeti példányt.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13743
auti.hu/index.php/hirek/744-az-autihu-2-eves
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- kimni
-
- 9 éves az ASes fiam és 7 éves az NT fiam
- Hozzászólások: 2375
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- sephora
Ezzel a mondattal bebizonyosodott, hogy az a TSMT terapeuta szakmailag nulla.
Felháborító, hogy egy "szakember" ilyet állítást tegyen.
Szanya:
Nagyon jó lett a cikk!
Kimni:
Én lehet, hogy megpróbálnám képekkel illusztrálva elmagyarázni, hogy miért nem jó, ha ezt csinálja. Valamilyen egyszerű, nem bonyolult magyarázattal, hogy pl. a szemünk nem szereti, ha ennyire oldalra kell néznie. Majd példákkal bemutatni, hogy miért is jó, ha előre nézünk. Pl. sokkal több mindent látunk, nem esünk el, mert látjuk, hová lépünk stb...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- frog
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Köszönöm. Van egy címem, meg egy ügyintéző név is, legrosszabb esetben hozzájuk küldöm el az új igazolát. Csak a fene tudja, hogy bár egy hónpja sincs, hogy kiadták az új határozatot, de hogy kell-e nekik újra mindent kitölteni , vagy elég csak az igazolást elküldeni, de egyenlőre csak a zenét hallgatom a telefonban. Azt hiszem jobban járok, ha postán feladom aztán majd csak írnak valamit, ha bajuk van a dologgal. :whistle:
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- danimanó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!