- Hozzászólások: 493
Autizmus mindennapok
- Manka197
-
- Lányom 9 éves Asperg, fiam 7 éves auti
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Ahajnal:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- kimni
-
- 9 éves az ASes fiam és 7 éves az NT fiam
- Hozzászólások: 2375
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Szanya,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Manka,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
HáromMaci, az az ADI-R része. A szülői interjú egyik eleme. Erről is volt szó többek közt az áprilisi előadáson.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Szerintem az 50 oldalas tök jó, a Koraiban is van egy picit rövidebb ugyanilyen, én csak azt nem értettem, hogy ha azt kitöltöm, akkor minek kérdezik meg szóban is? Egyébként ezt még most sem értem.
A Delejben is végigkérdezték ugyanazokat a kérdéseket?
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Nem a delejben nem kérdezték újra végig, pár dolgot kérdeztek, mondjuk ... a kérdőívben azt írták, hogy ez meg ez van, de így meg így sem szokta csinálni ? tehát leginkább pontosítás végett kérdeztek, és amit asztali feladatozás közben láttak nála, arra kérdeztek rá konkrétabban ...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- maxfaktor
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- ahajnal
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Nem vagyok egy élőben hőbölgős fajta - csak így írásban nagy a szám - de ha ilyet mondtak volna nekem, azt hiszem nagyon kiakadtam volna, a férjem meg méginkább
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Az érdekes, hogy nekünk sehol sem mondtak ilyet, pedig Z se nem prögött, se nem ingatta magát, nem lábujjhegyezet, nem rakott sorba semmit, nem pörgetett semmi, nem repkedett, nem verte a fejét a padlóba, rágott rendesen, kért, nem zavarta az érintés stb. tehát annyi olyasmi dolga volt, ami nem autizmusra utalt, és mégse ... de ha még téved is a szülő és túlaggódja, akkor sem beszélhetnének vele így, inkább aggódja valaki túl egy kicsit, minthogy elmenjen a probléma mellett, és az kezelettlen maradjon.
Na inkább befejezem, mert egyre jobban belelovagolom magam ... :whistle:
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Nem éreztem negatívitást senki részéről. Felkészített az otthoni fejlesztő, hogy mire számíthatunk a Vadasban, lehet, hogy ezért. Velünk mindenki normális, segítőkész volt. Az az igazság, hogy magát szakembernek nevező eü. alkalmazottaktól nem tapasztaltam gorombaságot, másoktól igen (pl. óvónő), jött sok okoskodás, de azzal meg nem törődök. 4-6 év távlatából nem tudom tárgyilagosan megítélni mennyire voltak markánsak a fiam tünetei, de nekem soha senki nem mondta, hogy csak beképzelem a dolgot.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
A lehető legnagyobb bunkóság azt mondani egy szülőnek, hogy csak a pénz miatt akar diagnózist a gyerekének! :evil:
Tuti, hogy az, aki így akar plusz jövedelemhez jutni, az beéri egy ért. fogy papírral is!
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Egyébként
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- ahajnal
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Mielőtt rohanok vissza a fejlesztőhöz Z-ért, gyorsan lelket ötnök beléd, remélem sikerül. :laugh:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Lucy
-
- Hozzászólások: 963
köszi, minden egyes összekötős jöhet, nem győzöm :laugh: , én is teszek fel óriás fájl-t linkkel, ha végre a gépemet kissé mentesítem már az anyagoktól.
Ahajnal,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!