Másolásvédett tartalom.

Frissen diagnosztizálva

Autizmus mindennapok

  • champ
Több
13 éve 1 hónapja #18573 Írta: champ
champ válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
3Maci: megértelek a gyógyped miatt, ezen mi is átmentünk! Z. első fejlesztője, aki gyakorlatilag diagnosztizálta, elment gyesre. Persze örültünk a jó hírnek, de rögtön az volt a következő gondolat, hogy akkor ki fog a fiammal foglalkozni! Mi nem jártunk rosszul, jó fejlesztőt kaptunk, akihez a mai naping járunk vissza. Nem auti. spec diplomája volt ugyan, mint az első fejlesztőnek, hanem tanulásban akadályozott gyerekből diplomázott, de 10 évig vitt egy spec. osztályt a nevelésiben és volt egy pár auti tanítványa. Bizakodjatok, hogy hátha nem lesz baj! De tudom, hogy ez iszonyú érzés, mintha kihúznák lábad alól a talajt, elvesztünk egy fix kapaszkodót. :(

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #18574 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
champ:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Szanya1
  • admin
Több
13 éve 1 hónapja #18575 Írta: Szanya1
Szanya1 válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
HáromMaci, még nem is írtam, hogy milyen szuper az új rajz! :cheer: Ilyen jókat a tavalyi végzősök se rajzoltak nálunk.
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.


Csibnyusz, ez nem semmi! :cheer: Sajnálom, hogy lemaradt a műsorról, de végülis az a lényeg, hogy anyának előadja, nem? :cheer: Jobbulást, remélem, gyorsan elmúlik a betegség!

Champ, az üvöltő zene engem is helyre tud rakni, de a verdában még mindig nincs szélvédő, úgy meg azért érdekes lenne... :laugh:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #18576 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Szanya1:
Néha-néha megdob most már minket egy-egy "műaklotásával" ;)


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lucy
Több
13 éve 1 hónapja #18577 Írta: Lucy
Lucy válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Három Mackó,

tényleg jó a rajz, látom, a kedvenc téma itt is helyett kapott űrhajó képében :) . Az én fiacskám is egyre ügyesebben rajzol, igaz, elsősorban aszfaltkrétával és festékkel, a ceruzával még nehezebben megy, hamar feladja, ha nem sikerül elsőre.
Mamának anyák napjára szabályos, szép napocskát rajzolt, és egy lapra sok szép kört, utóbbira azt mondta, ezek szemek :huh:.
A fejlesztő ügyében együttérzek, hátha lehet valamit tenni, már ha egyszer kiderül, mégis mit kínálnak egyáltalán az oviban :angry: . Én most arra vértezem fel magam, hogy a szeptembertől kötelező asszisztens miatt, már ha nem kap az ovi, akcióba lendüljek. Remélem, nem lesz rá szükség és kapnak asszisztenst, dehát ki tudja...

Champ,

sajnálom a sulis dolgokat, a fáradtság faktor biztosan sokat számít, nálunk is akkor vannak gondok leginkább, ha a gyerek fáradt. Korán kel, délben ősidők óta nem alszik, és hát kora délutánra elfárad, sőt, már délre is. Aztán itthon kicsit pihen, és jobb, de nem tudom, suliban, ha egész napos lesz, hogyan fogja majd bírni. Remélem, az életkor előrehaladtával terhelhetőbb lesz az idegrendszere .

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja #18578 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Lucy:
Elvileg asszisztens lesz az oviban, ha nem is konkrétan Z mellett, de azért azt remélem, hogyha elmegy a csoport kirándulni, nem hagyják itthon Z-t, mondván nincs aki csak rá figyeljen. Ilyenkor gondolom majd elviszik magukkal az asszisztenst is. Bár jövőre, ha B is ovis lesz , akkor én is be tudok segíteni majd ilyen esetekben.

Igen a kedvenc téma megvan - űrhajó napocska, bolygók, ütköző bolygók - robbanás, láva, csillagok ... Na majd ha egyszer mondjuk egy házikót rajzol magától (és az nem űrállomás lesz), akkor megint léptünk előre egy nagyot. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • labolen
Több
13 éve 1 hónapja #18579 Írta: labolen
labolen válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
3Mackó: Nem vagy kicsit telhetetlen? Sima házikó? ;) :laugh:
Az asszisztenst sajnálom. De remélhetőleg hozzáértőt, vagy nyitottat kaptok, és akkor jól alakul megint minden.

Champ:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja #18580 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
labolen:
Igazad van, tökéletesen elégedett vagyok a mostani teljesítményével is. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • sünöcske
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Több
13 éve 1 hónapja #18581 Írta: sünöcske
sünöcske válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
HáromMackó: Nekem kimondottan azok a rajzok tetszenek ahol, mint már említettem nem a sablonok vannak. Már megint házra, felhőre, napocskára vágysz? :angry: Fogd fől, ő egy művész, nézd már meg milyen szép színes, vidám rajz! Optimistán az ég felé halad az űrhajó és semmi gyilkolás nyoma!

Sajnos a szerződések(megbízások) vannak helyek, ahol nem hosszabbak 1 évnél. Most meg ezek az átszervezések, senki nem tud semmit. Viszont szép sok fejlesztést kaptok, ügyesek vagytok, hogy meg is kaptátok. Az meg tök jó, hogy a fejlesztő az óvónőket is tanította.

Champ:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja #18582 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
sünöcske: :) :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kimni
  • 9 éves az ASes fiam és 7 éves az NT fiam
Több
13 éve 1 hónapja #18585 Írta: kimni
kimni válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Bocsánat, csak egy szóra jöttem, sietek.
3maci, rád gondoltam, űrhajós tésztát ettünk ma! Mindenféle alakú volt, rakéta, asztronauta, UFO, űrkutya (?? :)). HOgy élvezné ezt a fiad!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja #18586 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
kimni: Hűha, hát ezt hol ettétek, vagy vettétek? :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • sünöcske
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Több
13 éve 1 hónapja #18587 Írta: sünöcske
sünöcske válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Kimni: Hozzál nekünk is! Remélem jól vagytok!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kimni
  • 9 éves az ASes fiam és 7 éves az NT fiam
Több
13 éve 1 hónapja #18588 Írta: kimni
kimni válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
3maci,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • sünöcske
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Több
13 éve 1 hónapja #18589 Írta: sünöcske
sünöcske válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Kimni: A zsebedbe sincs hely?

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja - 13 éve 1 hónapja #18590 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Hát oda nem megyünk - nagyjából sehová sem megyünk izé-bizé - így aztán marad a hétvégi süti sütés, megígértem a fiúkank, gyurmázunk egy kicsit. :) Az egyik kiszúró formát Z átnevezte rakéta formának, úgyhogy van olyanunk is, bár nem annak szánták eredetileg. ;)

Érezzétek jól magatokat. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • bundáskenyér
  • Témaindító
  • 10 éves középsúlyos auti kislányom van
Több
13 éve 1 hónapja #18591 Írta: bundáskenyér
bundáskenyér válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • HáromMackó
Több
13 éve 1 hónapja #18592 Írta: HáromMackó
HáromMackó válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
bundáskenyér:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Szanya1
  • admin
Több
13 éve 1 hónapja #18593 Írta: Szanya1
Szanya1 válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok
Bundáskenyér,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • bundáskenyér
  • Témaindító
  • 10 éves középsúlyos auti kislányom van
Több
13 éve 1 hónapja #18594 Írta: bundáskenyér
bundáskenyér válaszolt a következő témában: Válasz: Autizmus mindennapok

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 8.204 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum