- Hozzászólások: 13744
Autizmus mindennapok
- Szanya1
-
- admin
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- champ
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Nekem a következő időpontra előreláthatóan csak vasárnap jó.
3Mackó: én is gondolkoztam ilyesmin, de rájöttem, hogy én nem lennék sok segítség a gyereknek. Én az anyja vagyok, és nagyon megterhelné a kapcsoltunkat, ha még a suliban is én kötelezném mindenre, mikor itthon is nehéz rávenni sok mindenre. Idegennek több mindent megcsinálna. Meg én nagyon védeném mindentől és mindenkitől, és az sem lenne jó. Én legalábbis erre jutottam egy idő után. Aztán már tök mindegy, mert nem megyünk ilyen helyre, ahová megyünk eleve több ember van a kevesebb gyerekre.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Én is jobb szeretem ha a fejlesztő fejleszti és nem én feladatoztatom itthon órákat. Jómagam azzal fejlesztem, hogy együtt játszunk, hogy mesét olvasok neki, hogy 5-5 peres kis feladatokat csinálunk csupán, hogy megtanítom felöltözni, fogat mosni stb. és csak nyáron dobok be több feljesztő foglalkozást itthon, mikor nincs ovi. Lehet, hogy Edina csinálta jól, hogy megtanulta a gyógypedagógiát. Lehet, hogy nekem is ezt kéne? Nincs valami gyorstalpaló ami mégsem évekig tart, de mégis kicsit okosabb, hozzáértőbb lesz tőle az ember lánya? Kérdezem én ezt, mikor még a szülőképzésekre se tudunk elmenni ...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Autizmusban inkább a spec képzésekkel lehetsz jártasabb, ha csak otthonra kell. Előadások, szülőképzések.
Én amiatt gondolkozok a tanfolyamon, mert olyan szakma kell majd, ami mellett délután otthon lehetek, és az iskolai szünetekben. A saját szakmám ezt nem teszi lehetővé. És mivel két éve ebben az autizmusban élek, miért ne foglalkozzak ezzel...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nem gond a 8 óra, ha közeli a munkahely. L. azt hiszem egész napos suliban lesz, vagyis eleve délután megyek érte csak. A kicsik is bent maradnak 4-ig majd. Ha bekerül a szegregáltba, ahová szeretnénk, nem gond a délután. Csak az egyéb sulikban nem mertem volna bevállalni. De majd meglátjuk. Amúgy sem kezdek dolgozni most ősztől. De ha csak 5 év múlva kezdek, akkor is érdemes most elkezdeni a tanfolyamot, mert ősztől változik minden, dupla óraszám, dupla költség lesz. Tovább tart elvégezni, és többe kerül. Akkor már inkább most. Logisztikusnak meg kötve hiszem, hogy vissza tudnék menni... Itthon meg nem akarok maradni örökre.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Labolen:
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
A szegregált egész napos? Nem is tudtam. Na, akkor tényleg kiesett. Az föl nem merül, hogy valahova egész napra leadjam. Még a végén éhen hal... (Azt ugyanis tudom, hogy oda nem lehet bevinni kaját. Nagggyon toleráns módszer.)
Jaj, HáromMaci, meg se köszöntem a leírást! Na akkor most.
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- HáromMackó
Szívesen, remélem valamit segít ...
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Labolen,
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!