segitséget szeretnek kérni!
- kocoska32
- Témaindító
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- kocoska32
- Témaindító
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- kocoska32
- Témaindító
unipoll.hu/Survey.aspx?surveyid=46737532
nagyon szepen megkoszonnem es nagyon sokat segitene ha minel tobben kitoltenek koszonom elore is varom viszajelzeseiket.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- kocoska32
- Témaindító
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Szanya1
-
- admin
- Hozzászólások: 13744
Meg szerintem online kérdőívre kellene váltani, mert nem nagyon fogja vissza küldeni senki.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- labolen
Igen, ez esetben az intézmény megnevezés jobb lett volna. Mindegy, végül is leírtam, hogy az ovink normál ovi, és nem kap semmilyen segítséget onnan.
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- kocoska32
- Témaindító
Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!