LOGIN
Regisztráció
Avatar
Nincs még fiókja?

Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.

Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználónevet

Felhasználó
Jelszó
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:
Beszélgessünk a mindennapokról, sikerekről, problémákról, hírekről, programokról.

Téma: Játékajánló

Válasz: Játékajánló 9 éve 6 napja #36981

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Szanya: Pénteken az ebédszünetben a Régióban (Pólusban) nézelődtünk. A Gizmonak vettem egy helikoptert. Ott láttam olyan játékot ami szerelős olyan, mint régen a magical model v. most van vmi combined excelled. Volt olyan kis autó, ami gyorsan elkészül és csak 600-1000 ft. között voltak - kellő mennyiségű csavarral, amitől még nem kap agyvérzést az ember lánya, ha a fia csak szétszed! ;)

Champ: élő kaméleonról beszélgetünk?

Hevi: mi nem szoktunk húsvétra külön venni ajándékot, fejlesztőt is akkor veszek, ha vagy szembe jön v. konkrét témára keresek vmit. Andrisnak amúgy is nehéz, mert ő nem szerepjátékozik, tehát kilőve azok. Most meg már a számítógép a menő. Ha elpakolnám a szobájából a régi könyveit, játékait akkor azt lehetne hinni nem is lakik ott senki, már csak a kártyáival és a számos puzzleivel játszik, ha azt játéknak lehet nevezni. Kiborítja a 4-5 doboz tartalmát, majd vadászatot tart a darabok másik feléért.
Te milyen fejlesztőt szeretnél?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 9 éve 4 napja #37035

  • hevi
  • hevi profilkép
  • Nem elérhető
Süni szerintem nekünk is a betüs-számos játékok lennének jók.Keller and Mayer,meg Sapiento-s van ,ha valaki tud mésfajta betüset meg számosat irja meg.Talán ezekkel most játszogatna,öszre meg iskolakezdésnél föl is tudnánk használni.De a tuti ajándék,a fiam beszédmegindulása volna,és vagyunk még ezzel igy néhányan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 9 éve 3 napja #37040

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Hevi: a Sapiento számos nagyon nem jött be Gizmonak. A kézen jelölt számolást egyenesen ellökte. A mi még nagyon elvitte, hogy a katicák a levélen csücsülnek....stb. Az auchanban lehet kapni Rik&Rok 1,2,3 és a Játssz és tanulj! Számok-giraffe games (ez utóbbi magyar) Amit szeretek bennük, hogy kemények és bírják a strapát. Ja és az ára 990ft, a másik 1480 ft. körül volt. A sulinak is megvettem. Mondjuk a színek is súgnak pl: zöld 5-ös és 5db zöld esernyő.
Ha lesz időm a hétvégén összeszedem, hogy mit csinálunk ill. mit játszunk beszédmegindítás (beszédértés) címen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 9 éve 3 napja #37041

  • Miri
  • Miri profilkép
  • Nem elérhető
Hevi:
Én a miniLüköt vagy a Logicot ajánlanám. Ha még nem ismered ezeket, nézz körül, hogy milyen sokféle létezik, szerintem biztosan találsz valamit, és aztán később is mindig lehet venni hozzá füzeteket, még a felsős korosztálynak valók is vannak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 9 éve 3 napja #37058

  • hevi
  • hevi profilkép
  • Nem elérhető
Süni és Miri köszönöm a válaszokat.

Süni: az általad irt játékokat majd megnézem és köszi a beszédes feladatokat is elöre.Várom ám!!!!

Miri ,neked is köszi az ajánlatot a Logico-t már láttam,szerintem nekünk még nehéz lenne.Bambino Lük az van itthon,azt szereti,majd próbálkozunk MiniLükkel is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 9 éve 14 órája #37109

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Végül nem robot lesz a szülinapi ajándéka Z.-nak, hanem dalolós csipegény. Megláttam, hogy megint lehet kapni (Digibirds néven van), tudtam, hogy ez lesz a tuti. :) Úgyhogy már meg is vettük. Iszonyat drága szerintem. :( Viszont tényleg nagyon jópofa. :) Nem bírtuk ki és kibontottuk. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37125

  • labolen
  • labolen profilkép
  • Nem elérhető
  • 3 gyerek, 7 éves aspi a nagyobbik fiam
Ilyen madarat L. is kért magának, sikerült lebeszélni róla. :whistle: Amúgy milyen? Nem csipog egész nap? ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37127

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Jaaj, nagyon aranyos! :cheer: Persze, csipog álló nap, most vettünk új szett elemet. :) Nagyon addiktív, ki kellene próbálni a kórus funkciót is. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37136

  • tomger
  • tomger profilkép
  • Nem elérhető
  • Fiaim 19 és 12 évesek (a kicsi érintett)
Csak most olvastam Szanya, előző hétvégén láttam ilyen madarat a szülinapi bulin. G nek is nagyon tetszett, egy csomót játszott is vele. Repülőbe rakta meg ide oda utaztatta, mi is veszünk majd, ha látok. írj majd, mit szólt hozzá Z:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37137

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Már odaadtuk! Imádja. :) Hurcolja magával, sípol neki, az apja telefonján lévő appal csipogtatja... Irtó jópofa ez a madárka. :)
Azért a szülinapján is kap majd valamit, ezt a tekit. :) A kórházban a sokbeszédű kisfiú világított ezzel éjszaka, Z. meg beleszeretett a csillagokba, szerencsére nem drága. :)
A kép rejtve van a vendégek elől.
Jelentkezz be vagy regisztrálj, hogy láthasd.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37144

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Szanya: Én is néztem a csipegényt az auchanban. A tekihez hasonlót kértem neki a tesóméktól csak az digitális ébresztőóra. :laugh:

Boldog szülinapot Z.-nek!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37146

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Az is jó. :cheer: Közben kapott még egy ilyet is anyukámtól:
A kép rejtve van a vendégek elől.
Jelentkezz be vagy regisztrálj, hogy láthasd.


Nagyon jópofa!!! Bugyborékol ezerrel, miközben hasít előre. :cheer:

Köszi! Andrisnak is! :)

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37151

  • sünöcske
  • sünöcske profilkép
  • Nem elérhető
  • Gizmo 12 éves nem beszélő autista
Köszönjük!

Ez is érdekes lehet, bár Gizmo a fürdőkádban csak rágcsálja a rágókáját és wellnessezik.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37156

  • tomger
  • tomger profilkép
  • Nem elérhető
  • Fiaim 19 és 12 évesek (a kicsi érintett)
Boldog szülinapot Z és A :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37157

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Köszi. :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37165

  • agiviki
  • agiviki profilkép
  • Nem elérhető
Süni, Szanya, boldog szülinapot a fiúknak!

Megnéztem én is a csipegényt, na Mimi első "hallásra" repítené el melegebb éghajlatra és valószínűleg apukája is :laugh:

Szanya, viszont a lufis hajók érdekelnének honnan beszerezhetők?

Mi Mimi névnapjára készülünk illetve nálunk húsvétra is kapnak kisebb ajándékot. Vagy nem is annyira kicsit... Találtam egy használt játék webboltot, főleg társasjátékok miatt érdemes felkeresni, de én pl. egy teletubbie-t is rendeltem onnan. Lehet itt "reklámozni"?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37166

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Köszi. :)

Kaptuk, úgyhogy nem tudom, de megkérdezem és megírom priviben.

Reklámozni? Hát persze! Jó pénzért. ;) Nem is lenne hülyeség... :) Tök jó lenne, ha lenne időm dolgozni. :unsure:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37167

  • agiviki
  • agiviki profilkép
  • Nem elérhető
A reklámozást úgy értettem hogy kiírhatom-e ide egy webjátékbolt címét, mert ajánlom Nektek, mert én tök jókat rendeltem onnan?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37168

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Értem, de nem, mert nem reklámozunk ingyen kereskedőt. Viszont esetleg írok nekik, hogy hirdethetnek, ha akarnak. Ha elküldöd a linket priviben.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Játékajánló 8 éve 11 hónapja #37169

  • Lucy
  • Lucy profilkép
  • Nem elérhető
Szanya, Süni,

isten éltesse a nagyfiúkat :) !
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.047 másodperc