LOGIN
Regisztráció
Avatar
Nincs még fiókja?

Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.

Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználónevet

Felhasználó
Jelszó
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:
Fejlesztés

Téma: Korai fejleszto , segitseg keres

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45792

  • Alboin
  • Alboin profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok, meg uj vagyok itt. Segitseget kernek. Majusban elvittuk az akkor 22 honapos kisfiunkat magan uton neurologushoz ( labbujjhegyezes miatt, orthoped orvosnem talalt problemat) aki 10 perc vizsgalat utan Kevert spec. fejlodesi zavart allapitott meg es javasolta a korai fejleszto felkereseset. Szeptember kozepere kaptunk idopontot. Abban kernek segitseget, mi fog elso alkalommal tortenni? Egybol bizottsag ele kerul ahol SNI kodot kap ha szukseges? Azt olvastam valahol , hogy a Korai fejleszto fizetos csak abban az esetben nem ha abizottsag kiadja a kodot. Igaz ez? Oszinte leszek, mi meg nem szeretnenk ha kodot kapna 3 eves kora elott, iigy nem szeretnenk ha bizottsag ele menne. Ebben az esetben is kapna ott kezelest ha teritest fizetunk? Koszonom a segitseget. Alboin
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45793

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Ez attól függ, hogy melyik korai fejlesztőről beszélünk, de az biztos, hogy ha nincs valami kód (de a kevert is az), akkor fizetni kell. A mindennapok topicba írd be ezt a kérdést, mert itt nem látják a tagok, ott meg mindenki látja, aki feliratkozott a témára.
Egyébként privát fejlesztőhöz természetesen lehet járni SNI kód nélkül, de akkor keríteni kell egy valóban privátot. (Az is lehet privát, amit javasoltak, nem tudom, melyikről van szó.) A másik topicban kellene folytatni, mert én csak Budapesten ismerem személyesen a fejlesztő helyeket. (Már amelyiket persze.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45794

  • Alboin
  • Alboin profilkép
  • Nem elérhető
Koszonom, beirom oda is. Budapesti korai fejlesztob megyunk ( Bartfai utca). F 830 kodot kapott.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45795

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Erre spec. tudok válaszolni. Annó ott kezdtünk, kapásból aláírattak egy papírt, mondván ettől majd olcsó lesz és már ki is kötöttünk a szakértőinél. És kóddal is fizetős, csak olcsóbb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45796

  • Alboin
  • Alboin profilkép
  • Nem elérhető
Jajj, probaljuk ezt elkerulni. Lehet, jobb lenne ha privat fejlesztobe vinnenk? Nem tudom. Gondoltunk a fejlesztohazra is az Andor utcaban. A mindennapok temat meg nem talaltam meg
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45798

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Semmi jelentősége szerintem, én is el akartam kerülni annó, de ha auti, akkor előbb-utóbb lesz papírja úgyis.
A címlapon jobbra vannak a futó topicok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45799

  • Alboin
  • Alboin profilkép
  • Nem elérhető
Koszi a segitseget ;) kicsit bena vagyok meg, sajna meg keresem a topicot :-( halas lennek ha irnal par dolgot arrol, mi a velemenyed a Korai fejlesztorol, mit fognak csinalni elso alkalommal? Kicsit ketsegbe vagyunk esve a diagnozistol es felve indulunk el.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 5 éve 6 hónapja #45800

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Van egy korais topic valahol úgy emlékszem, ott leírtunk mindent többen.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Korai fejleszto , segitseg keres 4 éve 1 hónapja #47954

  • borbala
  • borbala profilkép
  • Nem elérhető
Érdeklődni szeretnék, hogy Egerben tudsz-e olyan lgopédust aki magánúton elválllalja az autista gyerek fejlesztését és ért is hozzá? Illetve hol találok ilyet? Borbála
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.036 másodperc