LOGIN
Regisztráció
Avatar
Nincs még fiókja?

Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.

Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználónevet

Felhasználó
Jelszó
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:
Óvoda, iskola
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Téma: Iskolát keresek

Iskolát keresek 5 éve 11 hónapja #45389

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
A 7. kerületben nem tudok én se ilyet. Ami szóba jöhet, az a XIV. Gyermekház és a III. Laborc, ezek fizetősek, és van egy jó harmadik kerületi állami integráló, de gyanítom ahhoz helyi lakcím kéne. Még vállalható a zuglói Benedek Egymi (ha nem nagyon hallásérzékeny), mert itt van ép értelmű osztály. Ezek így első körben. Nem értem, miért nem ajánlottak nektek iskolát. :( Ezeket hívd fel, mert hely az egyáltalán nem biztos, hogy van, de valamilyen megoldásnak lennie kell, olyan nincs, hogy bentlakásos kelljen Bp-en. Horror ez a sztori. :(
Ha felhívod ezeket és egyik se jó, akkor még tudok kérdezősködni, hogy miket javasolnak. Tudsz segítséget kérni még pár helyen, pl. Autizmus Alapítvány, AOSZ. (Utóbbinál van ügyvéd is.)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 11 hónapja #45390

  • apuska34
  • apuska34 profilkép
  • Nem elérhető
valóban horror.olyan mintha vissza tartana minketvalaki, vagy valakik. hogymég véletlenül se jussunk előrébb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 11 hónapja #45391

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Ez szerintem mindenkivel így van, én is így érzem, csak azért a mi helyzetünk ennyire nem fajult el.
Próbálj meg a két alapítványi igazgatójával beszélni, muszáj valami megoldást találni gyorsan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 11 hónapja #45392

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Gyermekház Iskola Cházár András utcai telephely
Cím: 1146 Budapest, Cházár András u. 3.
Telefon: +36-20-400-6341
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

LABORC ÁLTALÁNOS ISKOLA
1035 BUDAPEST VIHAR UTCA 31.
TELEFON: (1) 436 0118
Fikár Ildikó : 06 30 243 3434

EMAIL: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

WEB: www.laborciskola.t-online.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 11 hónapja #45393

  • apuska34
  • apuska34 profilkép
  • Nem elérhető
Nagyon szépen köszönöm ahirtelen és gyors segitséget. okvetlenűl meg keressükafeleségemmel az Iskolákat. Kell lennie megoldásnak. jogi segitségnyújtás kapcsán, esetleg ügyvédet nemismersz . ?. Megköszönnénk azt is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 11 hónapja #45394

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Kalozi Mirjam az Aosz-on keresztul. Ha nem er ra, akkor tudok masikat is.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 9 hónapja #45662

  • apuska34
  • apuska34 profilkép
  • Nem elérhető
sziasztok. az ügyünket, ismerve még mindig nem oldódott meg a helyzetünk. jelenleg F84-es szakértői papírra lenne szükségünk, de senki nme állitja ki, pedig mindenhova azt kérik. már 1 éve könyörgünk érte. help!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 9 hónapja #45663

  • apuska34
  • apuska34 profilkép
  • Nem elérhető
kalozi mirjam elérhetőségét el tudnád küldeni nekem. fontos lenne. vagy hol van irdája?köszi.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 5 éve 9 hónapja #45665

  • Szanya1
  • Szanya1 profilkép
  • Nem elérhető
  • admin
Az AOSZ-t kellene felhívni, közvetlen kontaktot nem tudok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Iskolát keresek 4 éve 1 hónapja #47983

  • bobe
  • bobe profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok! Van itt valaki aki tudna információval szolgálni 4. vagy 15. kerületi általános iskolákról? Mi a Homoktövis Iskolához tartozunk, úgyhogy elsősorban arra vonatkozólag érdekelne a véleményetek, de nyitottak vagyunk más integráló iskolára is. Egyszer bent voltam, de nem győztek meg, de ha esetleg valaki jobban ismeri, hátha mégis működne náluk az integráció. Köszönöm a segítségeteket! Böbe
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldalmegjelenítési idő: 0.058 másodperc