LOGIN
Regisztráció
Avatar
Nincs még fiókja?

Regisztrációjával hozzáfér a letölthető feladatokhoz, vizuális eszközökhöz és hozzászólhat a fórumhoz is, amennyiben elfogadja az Adatkezelési szabályzatot.

Elfelejtettem a jelszavam - Elfelejtettem a felhasználónevet

Felhasználó
Jelszó
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó:
Beszélgessünk a mindennapokról, sikerekről, problémákról, hírekről, programokról.
  • Oldal:
  • 1
  • 2

Téma: agresszivitás

Válasz: agresszivitás 9 éve 11 hónapja #29480

  • labolen
  • labolen profilkép
  • Nem elérhető
  • 3 gyerek, 7 éves aspi a nagyobbik fiam
Kedves Eszter!
Örülök, hogy rendeződött a helyzet, még ha csak átmenetileg is. Remélem, hogy idővel tartósan is sínre kerül az unokád élete.
Annyit szerettem volna mondani, hogy néhány beszólása, vagy a higiénia hiánya nem biztos, hogy a neveletlenség számlájára írható, inkább az autizmuséra. Lehet, hogy neki nincs belső igénye arra, hogy minden nap fürödjön, ezt egyszerűen szabályként el kell fogadnia, vagy külön el kell magyarázni. Sok olyan dolog lehet az életében, ami nekünk természetes, és alapvető, neki azt tanulni kell.
Sok erőt, kitartást és türelmet kívánok, és nagyon becsüllek azért, hogy így küzdesz a fiúért!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: agresszivitás 9 éve 11 hónapja #29623

  • Frézia
  • Frézia profilkép
  • Nem elérhető
Sziasztok itt is. Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: agresszivitás 9 éve 11 hónapja #29637

  • labolen
  • labolen profilkép
  • Nem elérhető
  • 3 gyerek, 7 éves aspi a nagyobbik fiam
Frézia: Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: agresszivitás 9 éve 11 hónapja #29653

  • Frézia
  • Frézia profilkép
  • Nem elérhető
Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: agresszivitás 9 éve 11 hónapja #29666

  • Eszter5201
  • Eszter5201 profilkép
Kedves labolen!
Köszönöm hozzászólásodat. Őszintén szólva nem nyugodtam meg tőle, mert így kilátástalannak látom hogy valaha is "ráneveljem" a tisztálkodás szeretetére. Jobb lett volna ha lustaságból ered, mert azt "büntetéssel" le lehetett volna küzdeni. De nem baj, apránként, türelemmel hátha javulni fog a hozzáállása.
Köszönöm elismerő szavaidat, és igen küzdök, és nevelem, és segítem, és kedvezek neki, csak hogy ne kelljen a gyógyszert szednie. Eleinte próbálkozott hogy vajon meddig mehet el velem szemben, mi az amit még elviselek, de most már rájött.:) Tudod, most már 2 hete van itt, de még egyszer nem jutott eszébe hogy "hazamenjen" és ott aludjon egyszer is. Ez is azt mutatja, hogy jobb itt neki, nyugodtabb, vidámabb. Nekem viszont szokni kell egy kamasz "beszólásait", de ezt tudom kezelni.
Nagyobb dolgokban pedig itt van a férjem segítsége, mert tőle kicsit azért tart, pedig soha sem verte meg, de még is...:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Oldalmegjelenítési idő: 0.044 másodperc